Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури у ході аналізу законодавства у лісовій сфері встановлено, що у 2009 році між постійним лісокористувачем, ДП «Золотоніське лісове господарство» та тимчасовим лісокористувачем, приватним підприємством, укладено договір довгострокового тимчасового користування лісами, відповідно до якого у користування надано лісову ділянку площею майже 1 га для культурно-оздоровчих цілей, вартістю 805 тис. грн., яка розташована в адміністративних межах однієї із сільських рад Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Всупереч істотним умовам договору та зазначеним договором обов’язкам тимчасового користувача, приватне підприємство вчасно не сплачує рентну плату за довгострокове тимчасове користування лісами та упродовж тривалого часу має заборгованість. Крім того, упродовж усього терміну дії договору, лісова ділянка не використовувалася за цільовим призначення — для культурно-оздоровчих цілей.

З метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами, який рішенням суду від 09.09.2020 задоволено в повному обсязі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у двох районах області знайдені та знищені 2 боєприпаси, зокрема й на Канівщині.