Золотоніська місцева прокуратура продовжує стягувати з батьків, які ухиляються від сплати аліментів, державні кошти, виплачені на утримання їх  дітей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури.

Золотоніською місцевою прокуратурою встановлено, що рішеннями Канівського міськрайонного суду громадянина зобов’язано сплатити аліменти на користь  своїх неповнолітніх дітей, проте згідно даних державної виконавчої служби за останнім упродовж декількох років рахується заборгованість.

Натомість, мати неповнолітніх дітей, звернулася до Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради для отримання державної тимчасової допомоги дітям, батько-боржник якої ухиляється від сплати аліментів. За результатами розгляду звернення така допомога призначалася, внаслідок чого діти отримували державні кошти.

Проте, як встановлено Золотоніською місцевою прокуратурою, у період отримання тимчасової державної допомоги, батько мав достатнє матеріальне забезпечення та можливість самостійно утримувати своїх неповнолітніх дітей.

А тому, прокуратурою у березні поточного року в інтересах держави в особі Управлінь соціального захисту населення виконкому Канівської міської ради до Канівського міськрайонного суду подано позовну заяву про стягнення з батька, який ухиляється від сплати аліментів на утримання своїх неповнолітніх дітей, бюджетних коштів в сумі 13 тис.грн. виплачених у вигляді тимчасової державної допомоги.

Прокуратурою упродовж останніх місяців до суду пред’явлено 3 аналогічних позови на загальну суму 41 тис.грн, які судом розглянуті та задоволені. Відтак робота на вказаному напрямку триває.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що у прокуратуру звернулися стосовно передвиборчих залякувань та погроз мешканцям Ліплявого.