Заборгованість за орендну плату земельної ділянки із врахуванням штрафних санкцій стягують на користь міської ради працівники прокуратури.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Канівського відділення Золотоніської місцевої прокуратури.

Золотоніською місцевою прокуратурою в ході реалізації повноважень, наданих ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», встановлено, що Канівською міською радою в 2011 році фізичній особі підприємцю надано в оренду земельну ділянку  загальною площею 4102,00 кв.м. під розміщення цеху по виробництву столярних виробів для промисловості, про що укладено відповідний договір оренди, в якому передбачені істотні умови та обов’язки сторін щодо його виконання.

Відповідно до ч.2 ст.193 ГК України кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов'язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу.

Проте, в порушення вимог вказаного законодавства та узгоджених істотних умов Договору оренди земельної ділянки комунальної власності  орендар порушив свої договірні зобов’язання, а саме не вносив орендну плату упродовж тривалого часу, у зв’язку з чим з врахуванням штрафних санкцій  виник борг в сумі 32 тис.грн. грн.

Враховуючи викладене, з метою поновлення порушених інтересів держави  в особі Канівської міської ради, Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення боргу та господарських санкцій з вказаної фізичної особи-підприємця, який судом задоволений в повному обсязі.

Робота на вказаному напрямку триває.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура вимагатиме відшкодування коштів державі із винуватиці ДТП.