Для загону громадської охорони, який сформований із майже трьохсот канівчан та мешканців району, розпочинають проведення навчальних зборів.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Як повідомив журналістам нашого порталу канівський військовий комісар Віталій Орел, згідно плану підготовки основних заходів військового комісаріату, сьогодні розпочаті навчальні збори із загонами громадської оборони, які будуть проходити протягом 3-х днів.

Під час навчань учасники здобудуть теоретичні знання та практичні навички із стрільби з пістолета Макарова та автомата Калашникова.

Загалом на збори залучаються 278 мешканців Канівщини, із яких 40 осіб сьогодні склали Присягу на вірність народу України.

У майбутньому цей загін, за інформацією військового комісара, призначений для охорони Канева та Канівського району, оборони особливо важливих об’єктів, несення служби на блокпостах.

Голова Канівської РДА Дмитро Шелест привітав присутніх із прийняттям присяги та побажав всім із користю провести ці навчальні збори, а також здобути необхідні навички.

«Зараз наша держава переживає тяжкі часи, зумовлені проведенням АТО, тому постала необхідність відновлювати навчальні військові збори та підвищувати бойову готовність наших хлопців, які знаходяться у резерві», - зазначив Дмитро Шелест.

Заступник військового комісара Черкаської області Олег Захаренко, який також взяв участь в урочистих заходах, повідомив, що невипадково присягу складають у такому святому місці для канівчан (на Пагорбі Слави), адже предки, які боронили Канівщину, десь зверху дивляться на своїх нащадків та пишаються нами.

«Саме тут зібралися справжні патріоти України. За Україну вболіваєте саме ви і ви готуєтесь до її захисту», - резюмував він.