Загалом на проведення загальноміських культурних заходів у Каневі протягом 2017-го року було виділено із бюджету майже 200 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію, оприлюднену у проекті рішення «Про хід виконання міської Програми розвитку культури міста Канів на 2016-2020 роки», який виносять на розгляд депутатів міської ради на черговому засіданні.

За інформацією чиновників, найбільш вартісними заходами, які відбувалися протягом минулого року у Каневі, стали кінофестиваль (49, 915 тис.грн), концерт духовного оркестру із міста-побратима Хелмно (39, 408 тис.грн), виступи Національного президентського оркестру та Черкаської капели бандуристів (20 тис.грн), молодіжний фестиваль «Простір Єдності» (15 тис.грн.). На витрати, пов’язані із проведенням інших культурно-мистецьких заходів, було виділено 68, 557 тис.грн.

Окрім цього із міського бюджету матеріально було забезпечено організацію та участь Зразкового театру естрадної пісні «Невгамовні» та зразкового ансамблю танцю «Веселка» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановита молодь України» – 30 тис.грн. Також на літературну премію імені Олекси Кобця витрачено 6 тис.грн.

Варто відзначити, що протягом минулого року у Каневі відбувалося 182 культурно-мистецьких заходи.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стала відома дата проведення цьогорічного фестивалю «Простір Єдності».