Цьогорічний листопад відрізняється значними температурними контрастами - мінімум становив 8º морозу, а максимум - 22º тепла.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Сьогодні теплу осінню негоду зумовив холодний атмосферний фронт з хвилями, який прийшов до нас із південного заходу. Його вплив на нашу область завершується і в другій половині дня чекаємо на прояснення, а ввечері – на тумани.

До кінця тижня синоптична ситуація суттєво не зміниться: наш регіон перебуватиме на межі західних циклонів та східного антициклону. Температурний фон дещо знизиться, але залишиться вищим за кліматичну норму на цей час. Вночі 2-4º тепла, вдень 10-12º. Істотних опадів не прогнозуємо. Проте, повітряна маса залишиться вологою, що зумовить утворення туманів у нічні та ранкові години. А в денні години можливі короткочасні прояснення та невелике посилення південного вітру.

За попередніми розрахунками і оцінками, 1,5-2 тижнів на зимовий режим погоди поки що сподіватися не слід. До речі, ще 20 років тому, наприклад вже станом на 10 листопада 1995 р. висота снігу по області становила 1-5 см, а на 20 листопада 1998 р. – аж 13-35 см.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що циклон із Атлантики забезпечить потепління на Черкащині.