50 тисяч гривень на реалізацію бізнес-ідеї можна виграти в межах конкурсу мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку», прийом заявок для участі в якому продовжили до 10 квітня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Запрошуємо підприємців-початківців з сіл та малих міст Вінницької та Черкаської областей позмагатися за право виграти грантове фінансування та започаткувати власну справу. За результатами конкурсу буде обрано 24 проєкти-переможці.

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» реалізовано в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва». Проєкт ініційовано Благодійним фондом «МХП – Громаді», який працює на територіях присутності агрохолдингу МХП спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку та Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

ЗАЯВКА

ПОЛОЖЕННЯ 

Дедлайн  подачі заявки – 10.04.2021 року

ДОВІДКА Заповнені заявки надсилати на електронну адресу k.lisichenko@mhp.com.ua з позначкою «Конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку»

ЗАПИС НАВЧАЛЬНОГО МОДУЛЯ

Бюджет конкурсу – 1 200 000 грн

Ініціатива реалізована в межах спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді організовують заняття із скандинавської ходьби.