У Дніпрі правоохоронці затримали банду грабіжників, які із награбованим майном намагалися виїхати із міста, мотивуючи свої дії переїздом у Канів. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  прес-служби ГУ НП в Черкаській області, опубліковану в «Інформаторі».

13 квітня близько пів на п’яту ранку у Дніпрі поліція під час патрулювання помітила підозрілий автомобіль. «Москвич», забитий технікою, затримали до того, як на ньому встигли втекти зловмисники. Самі ж порушники намагались переконати поліцейських, що переїжджали в Канів.

На автомобілі спереду і ззаду були різні номери, до того ж, прикріплені на синю ізоляційну стрічку одні поверх інших.

Виявилося, що цієї ночі зловмисники пограбували один з офісів недалеко від місця, де їх незабаром і затримали. Чоловіки були в масках і погрожували охоронцю. Грабіжники вкрали 7 системних блоків, монітори, відеомагнітофон, кондиціонер і сейф з паперами.

«Під час патрулювання один з екіпажів патрульної поліції помітив підозрілий автомобіль, поруч з яким перебували троє чоловіків. Побачивши поліцію, вони почали помітно нервувати, один з них почав тікати. Двох затримали відразу, в автомобілі знайшли різні офісні речі. Пізніше був затриманий і третій, який намагався сховатися. Майже в той же час на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що троє людей в масках пограбували офіс в Соборному районі, недалеко від місця знаходження «Москвича», – розповів командир батальйону патрульної поліції Микола Рябовол.

Власник фірми приїхав на місце для впізнання майна. Всі речі, що знаходяться в машині, були вкрадені з офісу. Грабіжників в обличчя він не впізнав. Як з’ясувалося, «Москвич» належав спільному знайомому грабіжників і власника фірми.

Один із грабіжників, який залишався на місці поруч із «Москвичем», в той час як його друзі нібито пішли шукати його документи, явно нервував, намагався відбутися жартами, стверджував, що просто переїжджає до Канева Черкаської області, і до останнього наполягав на тому, що його, «порядного громадянина», звинувачують казна в чому. Він всіляко виявляв свою акторську майстерність і демонстративно вживав дорогий алкоголь на очах у поліції.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 24-річна канівчанка вдарила ножем у живіт свого чоловіка.