З 1 квітня в Україні повинен був розпочатися призов на строкову військову службу громадян України відповідно до Указу Президента України №687/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського обласного ТЦК.

Однак, зважаючи на військову агресію росії проти України 24 лютого 2022 року та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Україні було введено воєнний стан. Оскільки на всій території України оголошено загальну мобілізацію, то призовна кампанія «Весна-2022» призупинена.

Молодь віком від 18 до 27 років (не чекаючи повістки) впродовж 10 днів з початку весняного призову на строкову військову службу ЗОБОВ’ЯЗАНІ звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки ВИКЛЮЧНО для уточнення облікових даних та проходження медичної комісії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліціянти Черкащини попереджають про шахрайства.