У межах жіночого клубу «Гармонія», який функціонує у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості, відбулося заняття із професійним психологом та тренером.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Канівської міськрайонної філії центру зайнятості.

Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія», під час якого із жінками спілкувалася Ірина Кутова. Професійний психолог та тренер навчала безробітних жінок покращувати якість свого життя в стосунках, діловій успішності, досягненні життєвого балансу та гармонії.

Тема, яка активно обговорювалась учасницями засідання – це самооцінка й розуміння себе як особистості. Як впливає самооцінка на життя, як формується самооцінка, як підвищити самооцінку та полюбити себе – питання, які викликали особливий інтерес аудиторії.

«Тільки зрозумівши та полюбивши себе, ми зможемо розуміти та любити інших», - резюмувала керівник тренінгу.

Переосмислення, підняття самооцінки, віра в себе, бажання рухатись вперед і пізнавати нове, бажання жити, радіти, любити, бажання далі допомагати людям - це неповний список того, що було висловлено учасницями клубу у якості їх здобутку під час спілкування.

«Жіночий клуб «Гармонія» - це платформа для спілкування та обміну досвідом. Кожна його учасниця може стати частиною важливого проекту та відчути себе корисною для суспільства. Постійні зустрічі з цікавими людьми, які мотивують ставати кращою, здобуття нових навиків - це якраз все те, що потрібне жінці для постійної гармонії з собою та своїм тілом»,- коментує директор філії Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для учасниць Клубу дружин учасників АТО організовують зустріч із перукарями-стилістами.