Здорове харчування та правильні харчові звички дітям і дорослим – під таким гаслом минув черговий тиждень для п’ятикласників Канівської гімназії імені Івана Франка, які беруть участь у проєкті «Школа сталого розвитку МХП».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Минулої середи під час заняття діти не лише послухали лекцію про основи та принципи здорового харчування, а й взяли участь в інтерактиві – розділившись на групи, школярі спробували на прикладі конкретних продуктів і страв визначити наскільки вони корисні чи шкідливі. Коментуючи їх думки, вчитель основ здоров’я Наталія Кононенко, яка також була залучена до уроку, звернула увагу учнів на важливість співвідношення жирів, білків та вуглеводів у здоровому харчуванні. У підсумку всім разом їм вдалось сформувати правила здорового сніданку.

А щоб закріпити нові знання на практиці й адаптувати їх до інших прийомів їжі, діти отримали цікаве та водночас корисне домашнє завдання – протягом п’яти днів щодня разом із батьками готувати й смакувати здорові вечері, робити фото страв та надсилати у спільний чат. У підсумку волонтери й експерти проєкту визначать переможця цієї активації, який отримає цінний подарунок.

Сьогодні ж відбулося нагородження за підсумками домашнього завдання, яке діти отримали на першому занятті, а саме – виготовлення колажів на тему Цілей Сталого Розвитку. Автори кращих трьох робіт отримали круті набори для творчості, а всі учасники – заохочувальні призи у вигляді яскравих блокнотів та олівців. Під час вручення волонтерка проєкту, начальник відділу рекрутингу Регіональної служби управління персоналом Марина Макарченко відзначила залученість дітей, адже до створення колажів долучилися всі учасники, а також креативний підхід до виконання завдання.

Загалом же слід додати, що розгляд теми здорового харчування не обмежився лекцією для школярів. Відповідну комунікацію експерти проєкту провели також з батьками, які активно включилися в обговорення та ставили багато запитань.

За словами співавторки проєкту, керівниці Департаменту зв’язків з інвесторами МХП Анастасії Соботюк, така залученість свідчить про зацікавленість українських родин у темі Сталого Розвитку:

«Школа сталого розвитку МХП – це ініціатива не тільки для дітей, а й для дорослих. Вона – для українців, які намагаються жити усвідомлено, відповідально та вчать цьому підростаюче покоління. Адже саме приклад батьків найбільшою мірою формує в дитині правильні орієнтири й життєві цінності. Ми щасливі з того, що проєкт отримав таку залученість у сім’ях наших юних учасників! Це як хвиля, що розходиться колами від каменя, кинутого у воду. Так чи інакше, вона охоплює все, що поряд та змінює на краще».

До слова, такі «батьківські» зустрічі відбуватимуться щодватижні в онлайн-форматі.

Також Анастасія Соботюк додала, що п’ятикласники гімназії, які не встигли долучитися до унікального освітнього проєкту МХП на старті, можуть це зробити зараз.

«Школа сталого розвитку МХП» нині реалізовується в трьох школах, що знаходяться в містах присутності потужностей компанії, - Каневі, Миронівці та Ладижині.

May be an image of 8 людей, people sitting, people standing та у приміщенні

May be an image of 8 людей, people standing, people sitting та у приміщенні

May be an image of 8 людей, дитина, people standing, people sitting, книга та у приміщенні

May be an image of 10 людей, people standing, people sitting та у приміщенні

May be an image of 5 людей, дитина, people standing, people sitting та у приміщенні

May be an image of 17 людей, дитина, people standing та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді у межах проєкту від МХП обласні медики провели прийом місцевих жителів (фото).