Під час громадських слухань погодили  3 проєкти одноголосним голосуванням учасників заходу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

 «Створення гуртожитків у Таганчі та Степанцях є необхідністю, яка особливо актуальна у воєнні часи, адже приміщення будуть розраховані на соціально незахищені верстви населення та ВПО. Реконструкція споруди у Мартинівці дозволить розміщення там хабу для відпочинку місцевих жителів будь-якого віку», - зауважив у вступній промові очільник Степанецької громади Олександр Яременко.

Відтак, під час слухань обговорили  реалізацію трьох проєктів: 

«Детального плану території частини території вздовж вулиці Незалежності в с. Мартинівка в адміністративних межах Степанецької сільської ради, Черкаського району, під реконструкції нежитлової будівлі з добудовою тепло генераторної»;

«Детального плану території, частини території вздовж вул. Київська в с. Степанці в адміністративних межах Степанецької сільської ради, Черкаського району, під розміщення гуртожитку»;

«Детального плану територій на розі вулиць Центральна та Шпака в с. Таганча в адміністративних межах Степанецької сільської ради, Черкаського району, Черкаської області під розміщення житлової забудови».

Засідання продовжив начальник відділу земельних ресурсів Володимир Гаврищук, передавши слово головному архітектору Івану Коляді, який розповів про архітектурні особливості проєктів.

У підсумку всі 3 проєкти було погоджено одноголосним голосуванням учасників слухань.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що збір засолювань для військових оголосили у Степанецькій громаді.