На засіданні комісії із ТЕБ та НС обговорили питання створення мобільної медичної бригади із проведення заборів зразків біологічних матеріалів для пацієнтів із підозрою на коронавірус.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Днями було проведено спільне засідання штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій Канівського району і Канівської ОТГ та засідання комісії районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії районної державної адміністрації з питань ТЕБ та НС розглянуто питання щодо продовження карантину та обмежувальних заходів до 24 квітня 2020 року. Службам доведені вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, якою регламентовані заборони та дозволи на певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів. У зв’язку з цим було прийнято розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків НС районної державної адміністрації Анатолія Дурицького про продовження відповідних заборон на території району.

Також розглянуті термінові робочі питання та шляхи їх вирішення. Зокрема, створення мобільної медичної бригади з проведення заборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу, проведення дезінфекції місць масового перебування людей, проговорено алгоритм дій осіб, які прибули з-за кордону, алгоритм дій служб при отриманні повідомлення про підозрюваного на коронавірусну інфекцію COVID-19 та інші важливі питання, визначені протокольно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у МОЗ надали роз’яснення стосовно того, коли повинні проводити тест на COVID-19.