На обході міста Золотоноша на ділянці км 109+200-км 120+800 автодороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, завершено цьогорічні роботи з реконструкції, які були заплановано виконати цього року у межах доведених фінансових показників.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

На даному об’єкті на усій протяжності відремонтованого шляху, завершені роботи з влаштування асфальтобетонного покриття. Завершено влаштування асфальтобетонного покриття на усіх з’їздах та примиканнях, облаштовано водовідведення з проїжджої частини.

Розширено проїжджу частину двох перехресть поблизу села Нова Дмитрівка та Красногірського монастиря, додалася додаткова смуга руху. На кільцевій розв’язці, на перетині автодоріг Н-08 та Т-24-09 Драбів – Золотоноша, у рамках реконструкції дороги облаштовано 4 з’їзди. Тут, як і на перехресті поблизу Красногірського монастиря, влаштовано освітлення.

Наразі на відремонтованій частині шляху влаштовано нові дорожні знаки та виконано увесь комплекс земляних робіт з підсипання та укріплення узбіччя. Влаштовано бар’єрне огородження.

Для належної організації дорожнього руху влаштовано тимчасову дорожню розмітку.
Повне завершення реконструкції ділянки автодороги Н-08 заплановано у наступному році за умови фінансування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що автодорогу через греблю Канівської ГЕС відкрито.