27 листопада - виповнився рівно рік з того моменту, як запрацювала Верховна Рада України VIII скликання, а разом з нею і всі ті депутати, які були до неї обрані на дострокових  парламентських виборах 2014-го року.

З огляду на це, у ЗМІ було достатньо аналітики та результатів спостережень експертів і громадських діячів, які не лінувались роздавати коментарі із власними оцінками роботи головного законодавчого органу країни. Журналісти «Kanos» теж вирішили не стояти осторонь та поцікавились у помічників одного із канівських нардепів-мажоритарників Владислава Голуба, а чим же запам'яталась робота їх парламентаря в окрузі протягом останніх 12 місяців?

У відповідь, помічник-консультант Голуба Інна Клочка повідомила нашому виданню декілька достатньо цікавих цифр. Зокрема, за її інформацією, станом на 10 листопада 2015-го року результатом роботи канівської приймальні нардепа стало отримання 91 звернення від містян та жителів району, 1 направлений депутатський запит, 59 підготовлених та направлених депутатських звернень і відповідей, 47 прийнятих в ході особистого прийому народним депутатом громадян, проведення 19 виїзних прийомів і зустрічей, а також надання 28 юридичних консультацій.

Крім того, як зауважила помічник, на ряду з цим, канівський нардеп займається й реалізацією в окрузі так званих «добрих справ».

Серед них, за інформацією представниці нардепа, забезпечення Келебердянського НВК меблями (партами, стільцями), привітання учасників бойових дій міста та району з 9 травня подарунками, підписка для малозахищених верств населення та бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка м.Канева місцевих періодичних видань «Канівчанка» та «Дніпрова Зірка», надання матеріальної допомоги для придбання ліків  дітям війни (2 особи), придбання для ДНЗ «Віночок» постільної білизни (23 комплекти), надання аматорському колективу «Зорецвіт» матеріальної допомоги для проведення заходу, придбання оптичних окулярів учаснику АТО із с. Келеберда, придбання дров сім'ям учасників АТО в с. Бобриця (2 сім’ї ), придбання шкільного приладдя до школи першокласнику, батько якого перебуває в зоні АТО, придбання лікувального курсу в онкологічний центр для Тимофія Коломійця, надання матеріальної допомоги для придбання ліків інвалідам дитинства (2 особи) та ряд інших.

І це лише активність по одній із трьох громадських приймалень, що має нардеп. Однак, на запитання, чи здійснює Голуб всі ці «добрі справи» за власний кошт, помічниця нардепа зауважила, що ні. За її словами, все це відбувається за сприяння ГО Форум розвитку Черкащини, заступником голови якої він був до обрання народним депутатом.

Відтак, позиція і аргументи помічників нардепа зрозумілі, але чи влаштовує Вас, дорогі канівчани, така інтенсивність роботи в окрузі нашого депутата-мажоритарника? І чим особливим Вам запам'яталась фігура Владислава Голуба впродовж останнього року?