Проекти, які передбачають фінансування ремонтних робіт чи покращення матеріального технічного стану бюджетних установ, пропонують більше не реалізовувати за рахунок громадського бюджету.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, на сьогоднішньому засіданні робочої групи, яка працює над розробкою змін та доповнень до положення про громадський бюджет, було майже одноголосно вирішено, що проведення ремонтних робіт, закупку обладнання та матеріалів для бюджетних закладів у подальшому не варто фінансування за рахунок громадського бюджету.

Окрім цього, серед ключових доповнень у положенні став пункт, який передбачає, що одна особа може голосувати лише за два проекти – один мікропроект та макропроект.

Стосовно процедури голосування було вирішено, що доцільно застосовувати систему BankID та паперове голосування. При чому всі результати паперового голосування будуть занесені у електронну систему, аби в подальшому уникнути ситуації, коли одна людина може проголосувати двічі.

Також присутні визначили, що сесією міської ради будуть щорічно затверджуватися параметри громадського бюджету, які включатимуть терміни проведення, обсяг фінансування, межі розподілу на мікро- та макропроекти та ін.

У підсумку, проект положення буде вивчений та обговорений на засіданнях постійних депутатських комісії та вже у червні поточного року винесений на розгляд сесії міської ради.