Днями директор Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Горьова із робочим візитом відвідала Таганчанську ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook.

На зустрічі, яка проходила за ініціативи Таганчанського сільського голови Олега Лактіонова та голови депутатської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в Таганчанській сільській раді Леонтія Савченка, в актовому залі Таганчанської ЗОШ, були присутні медичні працівники, вчителі, депутати, керівники навчальних закладів та всі, хто зацікавлений станом медичної реформи на селі. Наталія Василівна окреслила основні напрямки медичної реформи та вказала на головні проблеми.

«Важливим завданням медичного закладу на селі являється забезпечення основними послугами, необхідними ліками кожного жителя громади. Успіх реформи залежить також від активної участі пацієнта у здійсненні реформування медичної сфери. А це насамперед розуміння важливості заключення декларації з місцевим лікарем, використання електронної системи для вирішення усіх питань пов’язаних із здоров’ям людей», - зауважила Наталія Горьова.

Присутні обговорювали питання функціонування фельдшерських пунктів в селах з малою кількістю населення та їх забезпечення оргтехнікою, про роботу лікаря та мед. працівників, про забезпечення аптеки необхідними ліками та перспективи розширення аптечної мережі в ОТГ.

 «Залишилось багато питань, та в загалом присутні залишились задоволеними. Стало зрозуміло, що без участі кожного жителя громади, кожного медичного працівника, успіху в реформуванні медичної галузі не досягти. Я думаю що такі зустрічі у нас будуть відбуватися кожного кварталу», - зазначив голова громади Олег Лактіонов.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівництво Степанецької ОТГ провело нараду із очільницею ЦПМСД стосовно забезпечення медичного обслуговування.