У польському місті Вроцлав провели кінні перегони у знак солідарності з Україною. З важливою місією – зібрати кошти в сумі близько 300 тис грн на придбання автомобіля для українських захисників, – туди відправився представник БФ «МХП – Громаді», менеджер Черкаського регіону Віталій Очеретяний.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Він брав також участь у благодійній частині кінних перегонів. Окрім своїх основних обов’язків, Віталій займається організацією доставки в Україну гуманітарного вантажу та налагодженням партнерства з польською стороною.

Народні умільці Степанецької громади, зокрема працівники культури та освітніх закладів, діти та пересічні жителі теж долучилися до цієї важливої місії. Вони взяли участь у ярмарку українського національного духу, де представляли свої вироби ручної роботи та сувеніри разом з іншими майстрами Черкащини.

Представники народної творчості старостинських округів громади виготовили та зібрали безліч різноманітних сувенірів, старовинних речей і передали їх організаторам цієї ініціативи. Їх надихнула унікальна можливість допомогти нашим захисникам та заявити про Степанецьку ТГ і за межами України. На знак міжнародної дружби, увінчали свої вироби запашним короваєм, який випекли господині з Мартинівки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що масові заходи 9 травня на Черкащині – під забороною.