У селі Степанці Канівського району проживає людина з інвалідністю (вроджена вада кисті обох верхніх кінцівок) Катерина Олександрівна Кулініч, яка самотужки виховує трьох онуків, що залишилися сиротами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Незважаючи на такі обставини, сім’я не впадає у відчай – обробляє город та тримає невелике господарство. Різні благодійні організації, спілки та пересічні жителі громади підтримують родину Кулиничів.

Степанецька ОТГ також не лишається осторонь людської біди і постійно допомагає цій родині. Це надання матеріальної допомоги, допомоги при оформленні документів, які підтверджують статус дітей для одержання пільг, допомоги при зверненні до районних депутатів для виділення коштів, які були спрямовані на придбання пральної машини-автомат, обладнання для водопостачання та водовідведення. Щороку, до опалювального сезону, громада забезпечує родину твердим паливом (дровами).

Депутати Степанецької сільської ради теж підтримують цю сім’ю: Валентина Іванівна Балинська завжди радує дітвору напередодні свят смачними гостинцями, Сергій Іванович Чугреєв частий гість на цьому подвір’ї і завжди надає допомогу, яку в той, чи інший момент потребує родина.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жінка із інвалідністю самотужки виховує трьох дітей у Степанцях.