Круті солодкі подарунки, сік, фрукти, а також набори продукції власного виробництва – все це  отримали до новорічних свят діти з підшефних родин Миронівської птахофабрики – Михайлових із Маслівки, Петрушенків із Канева та Губерних із Таганчі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Наталія та Борис Михайлові, а також Дмитро Петрушенко втратили своїх батьків на війні. Свого часу Віталій Михайлов та Андрій Петрушенко працювали на підприємстві, тож нині ми підтримуємо їх дітей.

У родині ж Губерних склалася інша, хоча й не менш сумна історія. Вадим, Руслан та Валентин втратили обох батьків і нині ними опікується їх старша сестра Анна. Ось вже кілька років разом із чоловіком Петром вона виховує братів та двох власних дітей.

«Для нас вже стало доброю традицією напередодні різдвяно-новорічних свят, до Дня захисту дітей та до 1 вересня вітати цих діток. На жаль, так склалося життя, що вони втратили батьків. Тому підприємство взяло на себе таку невелику соціальну місію. Крім того, сім’ї Михайлових та Губерних щомісяця отримують нашу продукцію», – прокоментувала Ольга Форостяна, директор Миронівської птахофабрики.

«Для нас це суттєва допомога, адже брати вже пішли вчитися й здобувати професію, а отже й потреби їхні зросли. Малеча теж завжди радіє гостям і особливо подарункам під ялинку! Ми дуже вдячні птахофабриці та її керівництву за увагу й турботу», – каже Анна Усенко.

Зображення може містити: 2 людини, надворі

Зображення може містити: 2 людини, люди стоять, дитина та у приміщенні

Зображення може містити: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 100 членів громадської організації людей із інвалідністю «Відродження» завдяки МХП отримали подарункові продуктові набори (фото).