Днями на стадіоні Маракана села Степанці відбувся матч 1/4 фіналу Кубку Черкаської області-2019 року між командами ФК «Росава» Степанці та ФК «УТК» Паланка, який завершився перемогу місцевої команди.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

«Росава», здолавши не легкий шлях до 1/4 фіналу, на гру з минулорічними переможцями Кубку Черкаської області ФК «УТК» була налаштована лише на перемогу, що і було показано в кінцевому результаті.
Ні хто з футбольних клубів не хотів віддавати місце у півфіналі, що створювало бойову атмосферу на футбольному полі. Та вже на 18 хвилині степанецькі футболісти занесли м'яч у ворота суперників (Максим Головко).
У 2му таймі, гості всіляко намагалися зрівняти рахунок, але результат залишився незмінним 1:0 на користь ФК «Росава» і вже у півфіналі степанчани зустрінуться з командою Златокрай -2017 Зотолоніського р-ну.

Півфінали відбудуться з двох матчів, відповідно, 27 квітня та 8 травня(господарі перших матчів будуть визначені за жеребкуванням).
«Наша Ряба» - «Альтаїр»,  «Златокрай-2017» з «Росава».
«Щиро дякуємо відданим фанатам та офіційному спонсору - ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за велику підтримку та розвиток ФК «Росава», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що степанецькі футболісти вибороли перші перемоги у матчах за Кубок області.