Канівські рятувальники завітали на гостини до Ліплявського навчально-виховного комплексу «Дошкільного начального закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області.

Для ознайомлення дітей із діяльністю пожежно-рятувальної служби та нагадування елементарних правил безпеки життєдіяльності захід був організований з теоретичної і практичної частини.

Під час заходу надзвичайники розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж та причини їх виникнення. Щоб діти були обізнаними та знали, як правильно діяти у надзвичайних ситуаціях, вогнеборці навчили присутніх правил безпеки. Рятувальники розповіли, від чого найчастіше виникають пожежі, яких заходів слід вжити, щоб попередити загорання. Крім того, разом із підростаючим поколінням, представники Служби порятунку «101» обговорили алгоритм дій у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, зокрема, під час виявлення вибухонебезпечних і незнайомих предметів.

Окремою частиною заходу стала показова демонстрація роботи вогнеборців. Рятувальники продемонстрували присутнім пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні, розповіли про його застосування під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Діти спробували себе в ролі рятувальника, подавали воду із пожежного рукава, приміряли бойовий одяг та каски.

Рятувальники сподіваються, що після проведення таких заходів діти ніколи не потраплятимуть у надзвичайні ситуації та знатимуть що робити у випадку їх виникнення.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, walking, стоїть, на відкритому повітрі та текст «FEU RWEHR 101»

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівським школярам провели урок із фінансової грамотності (фото).