Профілактичний рейд для попередження виникнення небезпечних подій на воді провели місцеві рятувальники на одному із найбільш популярних у Каневі пляжів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Черкаського обласного управління ДСНС.

Рятувальники Черкащини стурбовані сумною статистикою подій на водних об’єктах, яка свідчить, що з початку року на водних об’єктах області вже загинули 30 осіб ще 25 вдалося врятувати.

У рамках масштабної акції «Ми за безпечне літо!» співробітники Управління ДСНС у Черкаській області та Канівського районного відділу спільно з представниками Канівського міськвиконкому та засобами масової інформації вирушили у профілактичний рейд береговою лінією Дніпра.

Під час бесід з відпочиваючими, рятувальники наголосили на небезпеках, які приховує у собі вода. Вручаючи інформаційні листівки громадянам, співробітники ДСНС звернулися з проханням бути вкрай обережними та уважними відвідуючи водойми.

Окрему увагу учасники рейду зосередили на батьках з дітьми та, навівши трагічний випадок із загибеллю двох дітей, який нещодавно трапився у Каневі, наголосили не залишати малечу без нагляду та постійно навчати правилам безпеки життєдіяльності.

Акція «Ми за безпечне літо!» продовжується та триватиме до закінчення купального сезону.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова на засіданні нагадав, що жодного офіційного пляжу у Каневі немає.