Вулицями обласного центру та інших міст Черкащини розпочинається активний етап інформування громадян, щодо основних санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

З цією метою вулицями міст організовано курсування автомобілів оперативно-рятувальної служби, що обладнані гучномовними пристроями та здійснюватимуть інформування людей про правила їх поведінки в цей період.
Захід спрямований на підвищення рівня освіченості та не повинен викликати остороги чи паніки.
Рятувальники нагадують, що у зв’язку з карантином, громадянам наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання; не виходьте на вулицю без нагальної потреби; не відвідуйте місця скупчення людей; під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2-а метри; дотримуйтесь заходів особистої гігієни; подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.
Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині зафіксований перший випадок захворювання на коронавірус.