Черкаським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками водної поліції в Черкаській області виявлено порушення Правил рибальства.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.  

Близько 5 години ранку в урочищі «Святе» Кременчуцького водосховища в районі с. Коробівка Золотоніського району було помічено човен з двома особами, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів за допомогою заборонених знарядь лову - мисинових сіток.

Під час переслідування, вимога зупинити плавучий транспортний засіб була проігнорована, натомість порушники вдалися до втечі. Доїхавши до берега, порушники втекли, залишивши все майно та щойно виловлену незаконно рибу.

В результаті державними інспекторами було складено безгосподарський акт на човен «Амур», двигун «Хонда 130», 4 мисинові сітки, кожна по 65 метрів, свіжовиловлену рибу карась 117 екз ., загальною вагою 254 кг .

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 185 562 грн. У разі виявлення порушників їм буде інкреміновано ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Загалом, Черкаським рибоохоронним патрулем протягом березня викрито 12 порушень. Вилучено майже 300 кг риби, 7 заборонених сіткоснастевих знарядь лову, 4 плавучі транспортні засоби.

Вилучені рибпатрулем водні біоресурси згідно накладних передано волонтерам для подальшого виготовлення рибних консерв на потреби тероборони.

Водночас працівники Черкаського рибоохоронного патруля продовжують допомагати захисникам і цивільному населенню. Зокрема, передано волонтерам всі вилучені безгосподарські сітки для плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. Крім цього, займаємось волонтерством, допомагаємо в транспортуванні, наданні житла та продуктів харчування переселенцям, які виїхали з епіцентрів бойових дій, здійснюємо патрулювання та охорону території, задіяні у місцевих тероборонах, та й в цілому, допомагаємо всим чим можливо.

Незважаючи на ситуацію в Україні та роботу в умовах воєнного стану, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області продовжує виконувати свої прямі обов’язки з забезпечення порядку на водоймах.

«Вважаємо, що браконьєрство чи отримання прибутку від незаконно виловленого – не припустимо, тим паче у воєнний час. Тому в Управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія»: 063-896-65-93, за якою кожен свідомий громадянин може повідомити про виявлене ним порушення Правил рибальства чи Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів. Просимо невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону», - зазначено у пості Черкаського рибоохоронного патруля.

На зображенні може бути: ‎2 людини, водойма та ‎текст «‎черкаський рибоохоронний патруль слава украйн!! لا‎»‎‎

На зображенні може бути: ‎2 людини, на відкритому повітрі та ‎текст «‎слава украϊн!! черкаський рибоохоронний патрудь ه‎»‎‎

На зображенні може бути: 2 людини та водойма

На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині СБУ затримала інформаторку, яка працювала на розвідку окупанта (фото) .