Прокурорами Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства жителя м. Канева, що сталося 24.12.2019.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратурами.

За результатами проведення слідчих (розшукових) дій у вищевказаному кримінальному провадженні встановлено особу, що здійснила вказаний злочин, яку того ж дня затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На підставі доказів зібраних під час досудового розслідування, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури вбивці оголошено підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Також, з метою недопущення уникнення підозрюваним кримінальної відповідальності шляхом переховування від органів, що здійснюють досудове розслідування, Канівський відділ Золотоніської місцевої прокуратури звернувся до суду із клопотанням з метою обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного.

За результатами розгляду вищевказаного клопотання та принципової позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури підозрюваному, що здійснив вбивство обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Наразі досудове розслідування по даному кримінальному провадженні тримає.

Слід зазначити, що за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України в якому підозрюється особа, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на новорічні свята черкаському депутату спалили автівку.