У середу, 22 липня в сесійній залі районної ради відбулася 46 позачергова сесія, у якій взяли участь 22 депутати. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської районної ради.

Перед розглядом питань порядку денного, голова районної ради озвучив ряд депутатських звернень та запитів, що надійшли до районної ради у міжсесійний період, зокрема від депутатів Миколи Фисенка, Тетяни Дорошенко. Окрім того Прохорівський сільський голова Віталій Дошка зачитав звернення до депутатів Канівської районної ради з проханням звернутися до Голови Черкаської обласної державної адміністрації щодо призупинення «розбазарювання» Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області земель які знаходяться в адміністративних межах Прохорівської сільської ради.

На розгляд сесії було запропоновано 8 питань порядку денного, та під час обговорення до порядку денного було включено ще три питання,  запропоновані депутатом Миколою Фесенком та депутатом Дмитром Мироненком.

         В цілому до порядку денного було внесено 11 питань:

 

  1. Про передачу будівлі районного Будинку школярів та юнацтва за адресою: м. Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 60 в оперативне управління Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.
  2. Про внесення змін до рішення Канівської районної ради від 25.10.2019 № 40-1/VII «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради.
  3. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Прохорівської сільської ради Канівського району Черкаської області.
  4. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Бобрицької сільської ради об’єднаної територіальної громади  Черкаської області.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.09.2016 № 8-15/VII «Про програму організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання і використання  об'єктів районної комунальної власності, апарату та структурних підрозділів Канівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки».
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 42-1/VII „Про районний бюджет Канівського району на 2020 рік”.
  7. Про внесення змін до рішення районної ради від 27.05.2020 № 45-15/VII. «Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад Канівського району».
  8. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Канівського району.
  9. Про план роботи районної ради на ІI півріччя 2020 року.

10.Про передачу нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл району з комунальної власності районної ради в комунальну власність сільської та міської ради ОТГ.

  1. Про інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня».

Особливо жвавого обговорення та дискусії викликало питання «Про передачу будівлі районного Будинку школярів та юнацтва за адресою: м. Канів, вул. Героїв Небесної Сотні, 60 в оперативне управління  Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради.»,  «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік та питання з розгляду скарги та інформації головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Віри Шапошник, в обговоренні якого взяли участь представники громадськості.

Взагалі депутати працювали злагоджено і конструктивно, всі рішення приймалися майже одноголосно.

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати Канівської районної ради, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, правоохоронних органів, СБУ інших районних організацій і установ,  сільські голови, сільські голови об’єднаних територіальних громад, та запрошені згідно списку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі тимчасово припиняється прийом документів для проведення реєстраційних дій.