Святковий концерт за участі Національного Заслуженого Народного хору України ім.Г.Г.Верьовки, низка художніх виставок – що ще цікавого заплановано цьогоріч із нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження міського голови.

Відтак у розпорядженні Канівського міського голови Ігоря Ренькаса «Про проведення загальноміських заходів із нагоди 204-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка 09.03.2018 та вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка 10.03.2018» зазначено, що 9 березня у Каневі о 10.00 запланований мітинг та  урочисте покладання квітів до могили Кобзаря та пам’ятного знаку Герою України Олексі Гірнику.

Також у цей день у галереї Музею Тараса Шевченка відбудеться презентація виставки «Мистецькі твори родини Кричевських», а у виставковому залі музею – урочисте відкриття виставки «Заповіт Василя Забашти». У «Музеї народно-декоративного мистецтва Канівщини» у цей час презентуватимуть виставку творів Марини Морозової «Мені однаково, чи буду…».

Ввечері 9 березня із нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка у Канів із святковим концертом завітає Національний Заслужений Академічний Народний хор України імені Г.Г.Верьовки. Захід розпочнеться у Міському будинку культури о 18.00.

Наступного дня, 10 березня о 10.00 у день 157-ої річниці від дня смерті Кобзаря на Тарасовій горі відбудеться поминальна панахида та покладання квітів до могили Кобзаря та пам’ятного знака Олексі Гірнику.

Окрім цього у межах загальноміських заходів 6 березня у бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка відбулися поетичні читання «Сторінками поезії Т.Г.Шевченка» та у філії бібліотеки, яка розташована по вул. Тичини, 1, була презентована книжкова виставка «Поетичний пророк».