На базі Інклюзивно-ресурсного центру Бобрицької громади відбулася презентація проєкту «Школа сталого розвитку МХП». У заході взяли участь головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Внукова та представники шкіл Канева.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Презентувала проєкт його авторка, директор з міжнародних комунікації Анастасія Соботюк.

«Цього року у пілотному проекті «Школа сталого розвитку МХП» взяла участь Канівська гімназія імені Івана Франка. Маємо надію, що з нового року до проекту зможе приєднатися ще одна школа Канева. Адже ми розширюємо рамки нашого проект і плануємо залучити ще більше стейкхолдерів для його реалізації», – зазначила Анастасія Соботюк.

Мета проекту – сформувати у школярів свідоме ставлення до навколишнього середовища, громади, закріплення відповідального мислення та розуміння того, що сьогоднішні наші дії впливають на майбутнє, як наше, так і всіх оточуючих.

Також директор Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай повідомила, що в 2022 році в рамках програми мікрогрантів «Час діяти, Україно!» буде проведено конкурс мікрогрантів для шкіл учасниць Школи сталого розвитку, бюджет якого становитиме 30 тис. грн.

Тож, якщо ви хочете взяти участь в проєкті «Школа сталого розвитку МХП», то вам необхідно до 14 грудня ц.р. повідомити координаторів проекту про можливість партнерства за тел. +38(097)314-96-64 або на електронну пошту nastya.stad26@gmail.com (Анастасія Стаднік).

До слова, у липні цього року МХП приєдналося до Глобальних Цілей ООН 2030 і стали офіційними амбасадорами сталого розвитку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Наша Ряба та Andre TAN представили ексклюзивну колекцію одягу ICARIA.