Епідситуація в області дозволяє, щоб із 1 вересня діти пішли до школи. Перед цим усі мають пройти медичний огляд. Учні других і старших класів мають пройти медогляд протягом року.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію із «Вичерпно».

«Носіння засобів захисту, миття рук та інші заходи безпеки, я сподіваюся, дадуть нам змогу і надалі відвідувати навчальні заклади без того, щоб вчителі носили щитки», — відзначила Лариса Кошова.

Нині найбільш вразливою категорією є учнів початкової школи, відзначає директорка департаменту освіти Черкаської ОДА Ольга Чепка. Також вона відзначила, що епідситуація в області може змінитися і закладам освіти потрібно бути готовими до дистанційного навчання.

«Головною умовою його запровадження є доступ до ресурсів, зокрема, гарний Інтернет, наявність ґаджетів», — зауважила пані Ольга.

Усі ці вимоги, які стосуються шкіл і садочків, розповсюджуються і на ВНЗ, наголосила Ольга Чепка.

«Якщо, наприклад, у гуртожитках у кімнаті можна не носити маску, то при виході на кухню, її потрібно одягати», — відзначила чиновниця.

Також за словами Ольги Чепки, учні 1-4 класів пересуватися коридорами можуть без масок, це пов’язано із низьким відсотком захворювань серед цієї категорії. Попри це, старші школярі та студенти мають носити маски.

Масками і засобами дезінфекції дітей повинні забезпечувати батьки.

Відзначимо, Черкаська область знаходиться у зеленій карантинний зоні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі виявили ще 6 випадків захворювання на COVID-19.