Днями у селі Свидівок пройшов перший етап програми Майстерня сільських ініціатив - «Майстерні дій», у якому взяли участь 22 учасники із 4-х сіл двох об'єднаних громад: Мартинівки, Степанців, Березняків та Великої Яблунівки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Під час заходу учасники дізналися складові успішної громади та сформулювали ідеї, які можна буде реалізувати у своєму селі, базуючись на потреби жителів

Усього у Черкаській області виявили бажання взяти участь в проекті 28 громад. Із яких було обрано лише дві – Степанецьку і Березняківську ОТГ. Степанецьку громаду представляла команда учнів Степанецького ліцею та Мартинівського НВК у складі: Яременко Дарини, Ткаченка Олександра, Лагодіч Вікторії, Кузьменко Тетяни, Геращенка Костянтина, Котляр Яни, Царенка Богдана, Бурчило Вікторії, Бурчило Надії, Сімйонової Тетяни. Тепер 22 підлітків, які проживають у цих громадах, пройдуть три навчальні майстерні.

У результаті втілять напрацювання в конкретний проект, який буде корисним для всіх жителів громади. Центральною ідеєю цьогорічної «Майстерні» стала тема «Успішна громада: молодь, як каталізатор змін».

 Зокрема, по завершенню проекту черкаські учасники матимуть нагоду познайомитись зі своїми колегами із Східного та Західного регіонів України та подивитись, які ідеї втілювали у інших областях. Також серед тренерського складу є міжнародна складова.

 За місяць учасники знову зберуться на навчання, адже попереду ще два блоки – «Майстерня дій» і «Майстерня досвіду». І зовсім скоро ми вже побачимо реалізовані ідеї, які діти створять разом завдяки програмі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Черкасах нагородили переможців конкурсу «Село: кроки до розвитку».