У школах Канівської міської територіальної громади навчальний рік продовжили на червень 2021 року. Причина – через карантинні обмеження чимало часу учні провели на канікулах, тому в закладах загальної середньої освіти педагоги не встигли вичитати повну кількість навчального матеріалу до 31 травня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Законом визначено, що навчальний рік має завершитися не пізніше 1 липня. Головна умова завершення навчання – використання 175 навчальних днів впродовж року. Тому, в школах Канівської громади для того щоб виконати цю норму, доведеться продовжити навчання влітку», – зауважила очільниця відділу освіти Надія Голда.

Так, влітку навчання триватиме:

  • у ЗОШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка, гімназії ім. І.Франка, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, СпШ № 6, Яблунівському НВК – до 10 червня;
  • у санаторній школі – до 11 червня;
  • у Конончанській гімназії, Межирицькому та Хмільнянському ліцеях – до 18 червня.

Щодо свята «Останнього дзвоника», то все залежатиме від того, в якій зоні карантину на момент його проведення перебуватиме Черкаська область. У «червоній» зоні свято, як і минулого року, відбуватиметься у форматі онлайн. Якщо ж область буде у «помаранчевій» або «жовтій» зоні, то останній дзвоник для школярів може продзвеніти на традиційних лінійках, але – на відкритому просторі та без скупчення людей.

Також у зв'язку з продовженням навчального року і можливими карантинними обмеженнями функціонування дитячих відпочинкових пришкільних та оздоровчих таборів на території Канівської громади влітку 2021 року проводитися не буде.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що бобрицькі ліцеїсти практикувалися в наданні першої медичної допомоги із волонтеркою Аллою Хапугіною (фото).