Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували професіографічну екскурсію для учнів Канівської санаторної школи-інтернат в салон краси «Іріша» до приватного підприємця-майстрині Ірини Зоріної.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.  

Власниця салону Ірина розповіла присутнім, що професія перукаря не менш складна і відповідальна, ніж професії інженера чи бухгалтера. Адже перукар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком, окрім того психологом, мати широкий кругозір, бути інтелектуально розвиненим. Робота перукаря передбачає надання послуг по створенню зачіски, укладання волосся, стрижки, завивки та проведення інших процедур.

Окрім цього успішний підприємець також поділилася досвідом як знайти справу до душі, не боятися розпочати бізнес та досягти успіху. А ще – які «козирі» мають в роботі саме жінки-підприємці.

«У сфері зайнятості населення роботодавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості, тому налагодження ефективної взаємодії з ними – один із головних пріоритетів у нашій роботі», – наголосила директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі під час професіографічної екскурсії ознайомилися із роботою терцентру.