Нещодавно у селі Липа Витвицької ОТГ, що на Івано-Франківщині, відбувся Всеукраїнський національно-патріотичний, військово-спортивний вишкіл «НЕСКОРЕНІ».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Другий рік поспіль його організовує громадська організація «Сонячна Січ», за фінансового сприяння Міністерства молоді та спорту України, Відділу національно-патріотичного виховання.

Учасниками заходу стала молодь з 14 областей України, віком від 14 до 18 років.

Черкаську  область представляли  учні Степанецького ліцею Власенко Максим, Яременко Дарина,Ткаченко Олександр,Чабан Анастасія,  Риженко  Артем та вчитель- наставник Яременко Ю.В.

Учасники вишколу мали змогу почути історії визвольної боротьби українського народу, а також отримати навички і позмагатись у військово-тактичній підготовці, домедичній допомозі, у ножовому та рукопашному боях, стрільбі з гвинтівки та лука, смузі перешкод, тереновій грі, лазертагу, конкурсі патріотичної пісні та потренуватись в стилі кросфіт.

Один день вишколу зайняла мандрівка шляхами бойової слави ОУН-УПА, бункера «Роберта» та цвинтаря школи старшин «Олені» і підкорення гори Яворина.

Надзвичайно приємно, що за результатами змагань, 1 місце та переможний Кубок вибороли учні нашого ліцею.

Дівчата та хлопці продемонстрували гарні результати та довели: наполеглива підготовка та багатотижневі тренування не були даремні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що День села у Попівці святкували у відремонтованому клубі.