Днями школярі Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов завітали на екскурсію до місцевої пожежно-рятувальної частини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

Фахівці ДСНС розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж на території району та причини їх виникнення. Звернули увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки під час користування електричними та газовими приладами. Крім того, окрема увага була приділена правильним діям при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Цього ж дня до рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали діти з початкових класів Мелесівського НВК. Дітям показали як працює спеціальне пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у золотоніських вогнеборців, розповіли про його застосування під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

На завершення екскурсії школярі щиро подякували за чудово поведений час в стінах пожежно-рятувальних частин.

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для школярів Степанецької громади за сприяння Миронівської птахофабрики проведуть екологічну гру-подорож (фото).