Найближчі дві доби антициклон «GABOR» зумовить сонячну суху погоду з нічними 15-20º та спекотними 34-36º вдень. Середньодобові температури 26-27°, що на 6-7° вище кліматичної норми. Найспекотніші 36º прогнозують 6 липня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

7 липня погода кардинально зміниться.  Атмосфера, через інтенсивне прогрівання та насичення водяною парою, стане нестійкою. Атмосферні фронти циклону «YALLY» проявлять себе у нашому регіоні помірними, місцями значними дощами, грозами, в окремих районах градом та шквалами 15-20 м/с. Температура вночі 17-22º, вдень 25-30º.

До кінця тижня утримається циклонічний характер погоди, і під акомпанемент грозових дощів показання термометрів знизяться: вночі 13-18º, вдень 23-28º.

Складна гідрологічна ситуація склалася на р. Рось, де водність досягла критерію маловоддя і встановилася нижчою 20% норми червня, що становить 22% норми наймаловодніших місяців. Ситуація наскільки ускладнилася, що напередодні ввечері було припинене водопостачання м. Корсунь-Шевченківського через зниження рівня води у басейні річки Рось. Проте наразі ситуацію вже вирішили і відновили водопостачання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що метеорологи прогнозують спеку – вдень поверхня ґрунту може прогріватися до 60-63º.