Триває робота над реалізацією спільного німецько-українського грантового проєкту, який покликаний поглибити співпрацю Канева з Фірзеном (Німеччина) і підтримати громаду в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Проєкт ініційований німецькою стороною та підтриманий Канівським міським головою Ігорем Ренькасом. У рамках його реалізації комунальники та соціальні служби Канівської міської територіальної громади отримають від німецької сторони транспортні засоби, які поліпшать їх роботу.

«Робота над цим грантовим проєктом триває вже близько двох місяців. Разом з німецькими партнерами обговорили всі можливі варіанти та обрали транспорт, який вже влітку мають доставити у Канів. Це, зокрема, новий сміттєвоз для КП «ЖЕК», мікроавтобус для служби у справах дітей та автомобіль з підйомником для територіального центру», - повідомив про проєкт Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що члени виконавчого комітету ухвалили рішення стосовно петиції про відновлення фізіотерапевтичних послуг.