Головним диригентом погоди залишається антициклон «ZOE», завдяки йому посилиться приток сонячного тепла, а також зберігається надходження «розжареного» повітря з казахських степів. Тому спека на Черкащині 23-25 червня досягне 31..36º, вночі дуже тепло 20.. 25º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного гідрометеоцентру.

Черкащина знаходиться на межі двох різних за властивостями баричних утворень: антициклону з північного сходу та улоговини південного «капосного» циклону, який час від часу все ж надсилає до нас свої «грозові дощові привіти». Так, вчора ввечері в Умані дві години гриміли грози, а за 40 хвилин випало 11 мм дощу. Але завдяки малохмарній погоді, енергія сонця вдень майже повністю йде на прогрів приземного шару атмосфери.

Атмосферні фронти із заходу та півдня підбираються все ближче до нашого регіону. Однак, істотно температура знизиться тільки у святкові вихідні після бурхливого проходження холодного фронту із заходу зі зливами і грозами та зміною синоптичного процесу на північний.

Таким чином середній температурний фон перевищить норму на 5-7º. Суттєвих дощів не очікується.

У вихідні в погоду втрутяться прохолодні повітряні маси атлантичного походження. Формуватимуться окремі вежі купчасто-дощових хмар, дощі з яких освіжать повітря.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поблизу Канева рятувальники допомогли жінці із дитиною, яких віднесло на 1,5 км від берега.