Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості продовжують відвідувати об’єднані територіальні громади задля ознайомлення мешканців зі змістом соціальних послуг державної служби зайнятості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Днями чергові виїзні акції відбулися у селах Степанці та Копіювата Степанецької ОТГ. Під час візиту жителям громади розповіли про інновації в роботі служби зайнятості. Йшлося про електронні сервіси, тестування в режимі он-лайн з питань вибору фаху, можливість започаткування бізнесу, проходження навчання з метою підвищення рівня кваліфікації чи здобуття актуальної професії на освітньому порталі державної служби зайнятості.

Багато уваги було зосереджено на аспектах організації громадських та інших робіт тимчасового характеру; умовах видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб вікової категорії «45+». Вступаючи у діалог з жителями, працівники філії інформували їх про стан ринку праці, перспективи працевлаштування у різних галузях економіки.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці повідомили про підозру одному із селищних голів ОТГ щодо розтрати бюджетних коштів.