Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості систематично проводять заходи з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо безпечної міграції та працевлаштування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Учасники тренінгів знайомляться із законодавством щодо попередження торгівлі людьми, моделюють різні соціальні ситуації, спростовують існуючі міфи щодо торгівлі людьми, аргументують власну позицію та дискутують.

«Найефективнішим захистом інтересів людини у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість. Тому ми постійно проводимо такі заходи для населення. Ми обговорюємо дуже важливі теми – власної безпеки, особистої гідності. Ми заохочуємо людей активно протидіяти торгівлі людьми, адже людина в сучасному світі не може бути товаром», - розповідає директорка філії Надія Коломієць.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці Черкащини попереджають про шахраїв, які пропонують здійснити обмін грошових купюр.