Днями на Черкащині стартував проєкт, який об'єднав зусилля влади, бізнесу та громадського сектору для оперативної допомоги медичним закладам у боротьбі з COVID-19. МХП став ключовим партнером проєкту та вже виділив 14 млн грн.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП-громаді».

За словами голови Черкаської ОДА Романа Боднара, платформа необхідна для ефективної співпраці на прозорих і зрозумілих правилах та під контролем громадськості.

Головне її завдання – акумулювати благодійні внески на окремому рахунку та спрямовувати їх на фінансування першочергових потреб.

Також завдяки Благодійній організації «Благодійний фонд «МХП – Громаді»  компанія буде здійснювати активне залучення коштів від дружніх партнерів та взаємодіяти з іншими учасниками у межах платформи на місці. Вже зараз компанія закуповує перше необхідне обладнання і матеріали, які найближчим часом поїдуть в лікарні області.

Основною базою платформи Спільнодія Черкащини стала Cherkasy Regional Development Agency, яку очолює Любов Ропало. Вона повідомила, що на рахунок вже надійшло 3 млн 250 тис. грн від інших небайдужих організацій та громадян.

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що медицина Черкащини отримає млн. грн. від агрохолдингу МХП для придбання обладнання.