Станом на сьогодні щеплення вже отримали близько 600 працівників, які виявили таке бажання та не мають протипоказань. З них близько 200 – отримали вже дві дози вакцини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Для зручності співробітників увесь процес вакцинації проводиться на підприємстві – в офісі птахокомплексу та медичному пункті комплексу з переробки курчат-бройлерів, завдяки залученню виїзних бригад Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Як наголосила начальник відділу охорони праці напряму вирощування птиці Анна Кириллова, вакцинація на таких великих підприємствах як Миронівська птахофабрика – це, насамперед, питання турботи про людей та їх здоров’я:

- Минулого року карантин став серйозним викликом для всіх нас: для українських сімей, для бізнесу та країни в цілому. Тому зараз основне завдання – захистити своїх працівників та не допустити повторення минулорічної ситуації. Звичайно, вакцинація не гарантує того, що люди не будуть хворіти, однак це захист від складного протікання хвороби, або ж мінімізація її наслідків.

У свою чергу Ольга Аніщенко, завідувачка медичного пункту на КзПКБ, відзначила, що загалом для вакцинації працівників підприємства використовують три вакцини – від виробників AstraZeneca, Pfizer та CoronaVac в залежності від наявності в медзакладі. А найближчим часом буде можливість також вакцинуватися препаратом Moderna.

 «Всі вказані вакцини є безпечними – вони схвалені ВООЗ, характеризуються високою ефективністю та хорошою переносимістю», – додала медик.

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «ключевые эффективности показатели контейне»

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що благодійники презентували Канівському ЦПМСД кондиціонери (фото).