Команди із старостинських округів Степанецької об’єднаної територіальної громади змагалися у спартакіаді, яку цього року провели вперше.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької об’єднаної територіальної громади.

На вихідних у Степанці у межах проведення першої спартакіади громади з’їхалися змагатися спортивні команди із Мартинівського, Полствинського, Беркозівського, Павлівського та Копіюватського старостинських округів.

Спортсмени демонстрували свою вправність у грі у волейбол, шашки, дартс,із попадання м’яча у баскетбольне кільце, стрільби із пневматичної зброї, перетягуванні канату та багатоборстві серед школярів.

За загальним підсумком, кубок першості виборола команда Степанецької спеціалізованої школи, друге місце посіла збірна команда села Степанці, на третьому місці - команда села Мартинівка.

Призерами змагань стали виконуючий обов`язки старости Копіюватського старостинського округу В.Завгородній, який зайняв І місце і у стрільбі з пневматичної зброї, і в змаганнях з дартсу; провідний спеціаліст діловод села Мартинівка Г.Кутник - перше місце у стрільбі з пневматичної зброї; Мітакі Ю.В. заступник голови Степанецької ОТГ з гуманітарних питань - перше місце з дартсу; член команди Степанецької школи О.Яременко - І місце з гри в шашки; член збірної команди села Беркозівка І.Скоробагатий - І місце у багатоборстві з підтягування; учениця Степанецької школи Д.Яременко- І місце у багатоборстві із стрибків на скакалці; А.Свєчкарьова - І місце у багатоборстві з човникового бігу; головний спеціаліст з кадрових питань Степанецької сільської ради О.Павленко - І місце в змаганні з кидка м`яча в баскетбольне кільце, яке вона поділила з Івашків О.Ю. із команди села Беркозівка.

У командних змаганнях із волейболу перемогу здобула команда із Стеапнець; шашок - команда Степанецької школи; попадання м`ячем у баскетбольне кільце - команда села Степанці; дартс - команда села Павлівка; стрільба з пневматичної зброї - команда села Мартинівка; багатоборство серед школярів - команда Степанецької школи.

Всі переможці спартакіади  були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

«Є надія, що це тільки початок, адже наша громада ще така молода, всі її звершення і досягнення в найближчому майбутньому. І у наших з вами руках успішне життя і розвиток Степанецької ОТГ», - зазначено у тексті повідомлення.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що пенсіонерка із Степанець планує відкрити ательє та організувати курси шиття для школярів.

Фото - сайт Степанецької ОТГ