Цими вихідними провели останні ігри у межах Чемпіонату Канівського району із футболу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» та федерації футболу Канівського району.

19 серпня на футбольному полі у селі Межиріч провели підсумкові ігри, якими завершили Чемпіонат Канівського району з футболу 2018 року. Результати ігор останнього туру: с. Ліпляве - с. Таганча - 4:4, с. Межиріч - с. Степанці - 0:3.

Отже, за результатами проведених змагань 1 місце та кубок третій рік поспіль виборола команда ФК «Росава» села Степанці, 2 місце посіла команда з села Межиріч, третіми стали футболісти села Ліпляве, 4 місце - у команди з с. Таганча.

Після завершення матчів останнього туру за участі Межиріцького сільського голови Івана Чупилки, голови федерації футболу Канівського району, директора Канівської районної ДЮСШ «Колос»  Василя Момро, голови Канівського районного ФОК «Колос» Юлії Галушки проведено  нагородження медалями, грамотами та грошових премій учасників команди-переможця та команд-призерів.

Організатори та учасники  сподіваються, що це не останній Чемпіонат. Можливо, він буде проводитися в іншому форматі під егідою Федерації футболу Канівщини та підтримки небайдужих людей до розвитку футболу.  Чекаємо на пропозиції щодо формату проведення Чемпіонату.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Маракану» готують до ігор 2 кола чемпіонату області із футболу.