Канівський міський голова Ігор Ренькас підписав розпорядження «Про скликання І чергового засідання ХVІІІ сесії Канівської міської ради VIІ скликання».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на оприлюдненні розпорядження Канівського міського голови.

Відповідно до тексту розпорядження на розгляд сесії виносять такий порядок денний:

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2019 № 17-104 «Про бюджет Канівської міської ОТГ на 2020 рік».

Інформація керівників медичних установ, щодо змін в системі охорони здоров’я в рамках медичної реформи.

Звіт заступника міського голови з виконавчої роботи Наталії Матінової.

Про затвердження звіту міського голови про здійснення державної регуляторної політики Канівською міською радою та її виконавчим комітетом у 2019 році.

Про заклади загальної середньої освіти виконавчого комітету Канівської міської ради (про набір дітей до 1-х класів ЗОШ міста Канева у 2020-2021 роках).

Про внесення змін і затвердження Статуту Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради Черкаської області в новій редакції.

Звіт про роботу начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Канівської міської ради Наталії Костенко за 2019 рік.

Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств міста Канева на 2020 рік.

Про надання матеріальної допомоги громадянам.

Земельні питання.

Різне.

Скликати І чергове засідання ХVІІІ сесії Канівської міської ради планують 23 січня 2020 року о 9.00 у будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3,  м. Канів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що профільне Міністерство надало відповідь на звернення міськради щодо запровадження ринку землі.