Черговий етап послаблення карантину в Україні відбудеться 22 травня. Після цієї дати планується надати дозвіл на проведення спортивних змагань, роботу готелів, проведення ЗНО, а також відкрити дитячі садки та запустити із певними обмеженнями.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ТСН.

«Якщо казати про пом’якшення – це дозвіл на проведення спортивних змагань, але, звичайно, без глядачів. Це відкриття готелів, окрім хостелів та без функціонування ресторанів та спортивних залів. Це зовнішнє незалежне оцінювання, тобто ми даємо дозвіл. Також буде відповідний дозвіл на громадський транспорт і також на дошкільні навчальні заклади», - зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Водночас міністр наголосив, що відповідні послаблення можливі винятково за дотримання чітких протиепідемічних правил – маскового режиму, соціальної дистанції та дезінфекції рук і поверхонь.

«Під кожні ці події у нас будуть розроблені дуже чіткі критерії, як саме користуватися транспортом або як саме можливі спортивні змагання. І ми будемо вимагати дотримання цих правил. Бо йдеться про здоров’я і життя українців», - пояснив Степанов.

Від 22 травня в Україні очікується черговий етап послаблення карантину, однак він сам все одно буде подовжений.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що карантин в Україні планують продовжити.