Кількість перших класів у навчальних закладах Канева визначена відповідним рішенням «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти», яке було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

З метою раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 №6, враховуючи потужність закладів загальної середньої освіти та проживання дітей на територіях, закріплених за закладами, у 2020 році буде відкрито 7 перших класів, а саме:

в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 імені Т. Г. Шевченка - 1 клас;

в Канівській гімназії імені Івана Франка - 1 клас;

в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 - 2 класи;

в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 - 2 класи;

в Канівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов - 1 клас.

«Окрім того, 1 перший клас буде сформовано в Яблунівському навчально-виховному комплексі, хоч питання про закріплення території за цим закладом не розглядося. Відтак, в цілому в Канівській ОТГ плануємо відкрити 8 перших класів. Разом з тим, у зв’язку з імовірним збільшенням Канівської ОТГ за рахунок приєднання сусідніх сільських рад та невизначеним станом санаторної школи, чи набиратиме вона перший клас, в розподілі кількості перших класів ще можуть бути зміни», - зауважила начальник міського відділу освіти Надія Голда.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі отримали подяку за участь у марафоні #SpeakUpUkraine.