Днями обласна футбольна федерація нагородила грамотами та бронзовими медалями усіх 25 гравців команди, а також президента клубу – голову громади Олександра Яременка, директора Дмитра Чорноівана та головного тренера Олександра Кирилюка.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Варто зазначити, що третє місце в турнірі – це найкращий результат «Росави» відколи команда почала виступати у вищій лізі.

«Насамперед, наші хлопці стали більш досвідченими й майстерними, зміцнилися як команда! Велика заслуга також тренерського складу, адже цьогоріч для клубу були підібрані дуже сильні спаринг-партнери, що дозволяло підвищити нашим гравцям і свій рівень. Крім того, важливе значення має підтримка, яку ми отримуємо від громади та наших інвесторів», - відзначив Дмитро Чорноіван.

Додамо, що участь у Чемпіонаті області, у вищій лізі брало загалом шість команд. Для того, щоб потрапити до трійки кращих, степанецькі футболісти взяли участь у 15 турах. Також паралельно вони долучилися й до змагань за Кубок області, участь у якому взяло 28 команд. Тут «Росаві» вдалось дійти до півфіналу.

Коментуючи загалом спортивний рік, Дмитро Чорноіван задоволений отриманими результатами. Каже, що велика роль в цьому належить і якісному забезпеченню: «Завдяки програмі «Спорт для всіх», ми маємо належне фінансування, що дозволяє поліпшувати інфраструктуру, оновлювати інвентар, забезпечувати організаційно-тренувальний процес та мотивувати гравців. Все це, в результаті, стає запорукою успіху».

Зауважимо, що проєкт «Спорт для всіх» реалізується за фінансової участі Степанецької ОТГ, Фонду «МХП-Громаді» та Миронівської птахофабрики. У 2021 році на ці цілі МХП загалом спрямував близько 730 тис. грн. Серед пріоритетних видів спорту, які розвивають у громаді завдяки програмі, – футбол, волейбол та греко-римська боротьба.

Успіх надихає й мотивує до нових досягнень! Тепер наша мета – здобути золото й привезти кубок чемпіонів області до Степанців. Упевнений, що разом ми зможемо це зробити!», – резюмував директор клубу.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та трава

На зображенні може бути: 16 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відразу два спортивних проєкти презентували у Степанецькій громаді (фото).