Із 14 по 19 вересня у місті Запоріжжі, на острові Хортиця, проводилася перша осіння школа «STEM MAS. UA», мета якої – допомогти вчителям і учням у подальшому запровадження STEM-освіти. Школа проводилася в інноваційному форматі «Учні+Вчителі».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Для учасників школи «STEM MAS. UA» спеціально були розроблені курси та посібники із застосування методики динамічного моделювання для різних навчальних дисциплін і окремих тем: «Методика динамічного моделювання для запровадження в STEM-освіті»; «Астрономія з телескопом і без нього»; «Турніри юних як один з методів навчання на засадах STEM освіти»; «Математичний хендмейд»; «Наукова фотографія».

Також проводилися тренінги для вчителів та учнів у вільній формі (конструювання літачків, фоторепортаж, журналістика), астрономічні спостереження з телескопом, пізнавальні екскурсії до історико - культурного комплексу «Запорізька Січ» та музею техніки Богуслаєва.

У заході взяли участь 10 областей України. Учні Степанецького ліцею: Степанець Каріна – 8 клас, Чупилка Вадим – 10 клас, Писаренко Олександр- 10 клас разом з вчителем фізики Степанець С.А. представляли Черкаську область.

У підсумку степанецькі ліцеї здобули й вагомі досягнення:

- Команда учнів Степанецького ліцею нагороджена Грамотою Національного центру «Мала Академія Наук України» за ІІІ місце у Фестивалі учнівських проектів.

- Степанець Каріна отримала Грамоту за активну участь у тренінгу «Дослідницькі ланцюжки» та сертифікат першого ступеню Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН – ЮНІОР ЕРУДИТ» в номінаціях «ТЕХНІК – ЮНІОР» та «АСТРОНОМ – ЮНІОР».

- Чупилка Вадим та Писаренко Олександр отримали сертифікати першого і другого ступеня Всеукраїнського інтерактивного конкурсу МАН – ЮНІОР ЕРУДИТ» в номінаціях «ТЕХНІК – ЮНІОР» та «АСТРОНОМ – ЮНІОР».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школярі із Мартинівки та Потапців, які стали переможцями відбіркових турів «Наукової ліги», отримали у подарунок екскурсію у Межигір’я.