Від Управління культури та охорони культурної спадщини  Черкаської ОДА відзнаку в номінації «Найкраща бібліотека» отримала  Центральна публічна бібліотека Степанецької ОТГ, керівник Ніна Хоменко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Центральна публічна бібліотека Степанецької ОТГ активно бере участь у житті місцевої громади шляхом інформаційного забезпечення її потреб, підтримує дієві зв’язки з громадськими та творчими організаціями.

Значну увагу працівники бібліотеки приділяють роботі з молоддю.  За рік Центральна публічна бібліотека Степанецької ОТГ провела  25 масових заходів, які відвідали 357 користувачів.

Центральна публічна бібліотека Степанецької ОТГ активний учасник місцевих  і всеукраїнських конкурсів, наприклад, від  БФ «Бібліотечна країна», Фундація Дарини Жолдак.

В 2019 році у межах конкурсу соціальних інвестицій на базі Центральної публічної бібліотеки с.Степанці – почав діяти STEPHUB.

Кілька фактів про бібліотеку:

 «STEPHUB» – це об’єднання творчих зусиль влади, ЦКД, молоді Степанецької громади, офіційно, як Центр розвитку особистості.

У бібліотеці створюють мультимедійні презентації на сучасні літературні твори.

Молодь залучена до благоустрою у бібліотеці, перепису літератури, створення зони вільного спілкування та простору ігор у бібліотеці.

 Молодь ініціює та облаштовує простори в бібліотеці для проведення творчих годин з користувачами-дітьми.

Облаштована ігрова зона «Хобі-drive».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із 14 проєктів, поданих для участі у громадському бюджеті,  до голосування допущено 8.